Pro koho děláme

Automobilový průmysl

Hlavní přidanou hodnotou Sabris Consulting v tomto odvětví je zvýšení kvality rozhodovacích procesů na všech úrovních díky SAP Business Intelligence. Jsme hrdí na to, že můžeme pracovat pro špičky v odvětví, jako jsou společnosti Wolksvagen, Continental či Škoda Auto. Zde se využívají pro přehledné zobrazení důležitých ukazatelů každodenního života společnosti tzv. kokpity neboli intuitivní uživatelské rozhraní. Volby konkrétních ukazatelů, stejně tak jejich vzhled a umístění jsou jednoduše nastavitelné se zobrazením od agregovaných dat až po velmi detailní „položkový“ reporting.

Maloobchod

Sabris Consulting nabízí dvě kategorie SAP řešení pro maloobchodní segment, které se liší v závislosti na velikosti a specifických potřebách společnosti. První, přednastavený systém, zahrnuje řešení pro finance, skladové hospodářství, výrobu, prodej, nákup a správu zákaznických vztahů. Druhý, sofistikovanější, nabízí SAP S/4HANA řešení pro Retail, které je navrženo speciálně pro potřeby maloobchodního segmentu. Zde jsou zahrnuty možnosti pro řízení zásob, správu cen, řízení kategorií produktů a mnoho dalšího jako je sledování chování zákazníků a tvorba personalizované nabídky. 

Logistika

Zde nabízíme robustní nástroj pro komplexní řízení financí, výroby i logistiky podporující rychlý růst firmy na platformě SAP S/4HANA či SAP S/4HANA Cloud. Naše řešení musí zvládat vysoké nároky na rychlost zpracování dat vzhledem k dynamice logistických procesů v e-commerce a být velmi flexibilní pro rychlá zvýšení objemu dodávek na mezinárodních trzích.  SAP 4/HANA a naše služby pomáhají efektivitě logistiky i ve společnostech Košík.cz a Marvinpac.

Zpracovatelský průmysl

Díky dlouhodobým zkušenostem a vlastnímu vývoji našeho odvětvového řešení, které nemusí být aplikováno pouze pro potravinářství, ale i v dalších odvětvích, jako je automobilový nebo výrobní průmysl, získává zákazník absolutní kontrolu při řízení, optimalizaci a automatizaci procesů firmy. Nasazení tohoto řešení umožní dosažení nejvyšší možné efektivity ve výrobě a zhodnocení investice do výrobních zařízení, snížení nákladů bezešvou integrací všech podnikových procesů a pružnější reakce na situaci na trhu a plánování. Zkušenosti s tím má například i Heineken Slovensko.

Veřejná správa

Pravidelně provádíme a rozšiřujeme jak produktové, implementační a supportní certifikace potřebné pro zvládnutí procesu nasazení řešení SAP.  Proto je i naše angažovanost v segmentu veřejné správy aktivní a podložená standardem potřebným pro podobné projekty jako je SAP Activate, security audity, integrace s non-SAP systémy nebo nasazení vysoké dostupnosti systémů. Díky širokému Aricoma portfoliu kompetencí a služeb jsme schopni pružně reagovat na potřeby veřejné správy, jako je uchování, ochrana a správa velkého množství dat, které jsou potřebné pro řízení a poskytování veřejných služeb.

Případové studie a reference

Na stránce najdete i prokliky na 5 případových studií a 20 dalších vybraných referenčních zákazníků.

logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
Chcete více informací?

Na těchto www stránkách používáme jen nutné cookies potřebné pro základní funkčnost webových stránek