Pro koho děláme

Automobilový průmysl

Hlavní přidanou hodnotou dodávky služeb Sabris Consulting pro automobilový průmysl je zvýšení kvality rozhodovacích procesů na všech úrovních díky SAP Business Intelligence. Jsme hrdí na to, že můžeme pracovat pro špičky v odvětví, jako jsou společnosti Škoda Auto, Continental či Wolksvagen Slovakia.

Škoda Auto využívá pro přehledné zobrazení důležitých ukazatelů každodenního života společnosti tzv. kokpity neboli intuitivní uživatelské rozhraní. Volby konkrétních ukazatelů, stejně tak jejich vzhled a umístění jsou jednoduše nastavitelné. Samozřejmostí je možnost zobrazení od agregovaných dat až po velmi detailní „položkový“ reporting. 

Maloobchod

SAP řešení Sabris Consulting nabízí několik řešení pro maloobchodní segment, které se liší v závislosti na velikosti a specifických potřebách společnosti. Naši nabídku můžeme rozdělit do dvou kategorií.

První, přednastavený systém, zahrnuje řešení pro finance, skladové hospodářství, výrobu, prodej, nákup a správu zákaznických vztahů. Druhý, sofistikovanější, nabízí SAP S/4HANA řešení pro Retail, které je navrženo speciálně pro potřeby maloobchodního segmentu. Toto řešení zahrnuje možnosti pro řízení zásob, správu cen, řízení kategorií produktů a mnoho dalšího jako je sledování chování zákazníků a tvorba personalizované nabídky. 

Logistika

V segmentu logistiky nabízíme robustní nástroj pro komplexní řízení financí, výroby i logistiky podporující rychlý růst firmy na platformě SAP S/4HANA/SAP S/4HANA Cloud. Vysoké nároky na rychlost zpracování dat vzhledem k dynamice logistických procesů v e-commerce a velmi rychlé zvýšení objemu dodávek na mezinárodních trzích, to jsou hlavní rysy řešení pro logistiku, který nabízíme a garantujeme společně s našimi zákazníky.

Moderní informační systém SAP 4/HANA a naše služby pomáhají efektivitě logistiky ve společnostech Košík.cz a Marvinpac.

Zpracovatelský průmysl

Díky dlouhodobým zkušenostem a vlastnímu vývoji našeho odvětvového řešení, které nemusí být aplikováno pouze pro potravinářství, ale i v dalších odvětvích, jako je automobilový nebo výrobní průmysl, získává zákazník absolutní kontrolu při řízení, optimalizaci a automatizaci procesů firmy. Nasazení tohoto řešení umožní zákazníkovi zejména dosažení nejvyšší možné efektivity ve výrobě a zhodnocení investice do výrobních zařízení, snížení nákladů bezešvou integrací všech podnikových procesů a pružnější reakce na situaci na trhu a plánování.

Zkušenosti ve zpracovatelském průmyslu zúročují zákazníci v oblasti provozu informačních systémů u takových organizací jako je například Heineken Slovensko.

Veřejná správa

Naší základní filosifií je důraz na profesionální přístup a vysokou profesní znalost jak produktů, tak i nabízených technologii. Proto pravidelně provádíme a rozšiřujeme jak produktové, implementační a supportní certifikace potřebné pro zvládnutí procesu nasazení řešení SAP.  Proto je i naše angažovanost v segmentu veřejné správy aktivní a podložená standardem potřebným pro podobné projekty jako je SAP Activate, security audity, integrace s non-SAP systémy nebo nasazení vysoké dostupnosti systémů.

Díky širokému ARICOMA portfoliu kompetencí a služeb jsme schopni pružně reagovat na potřeby veřejné správy, jako je uchování, ochrana a správa velkého množství dat, které jsou potřebné pro řízení a poskytování veřejných služeb. Tyto systémy poskytují centralizovanou platformu pro správu dat, což usnadňuje přístup a využití informací napříč různými orgány veřejné správy.

Chcete více informací?

Na těchto www stránkách používáme jen nutné cookies potřebné pro základní funkčnost webových stránek