Co děláme

Poskytujeme komplexní poradenství od návrhu SAP řešení, včetně infrastruktury, samotné implementace, až po podporu denního provozu a optimalizace dle odezvy uživatelů. Zaměřujeme se na inovativní projekty a snažíme se maximálně naplnit očekávání zákazníka.

SAP S/4HANA projekty

Pro transparentní implementaci projektů používáme metodologie SAP Activate ve formě On-premise/Cloud, S/4HANA externí certifikované uložiště – AC Cloud a Hyper-care podporu po dokončení implementace. Samozřejmostí je poskytování 24x7 x 365 SLA Supportu.

Náš dedikovaný tým více než 50 odborníků je připraven dodat konkrétní konverze dle zvoleného postupu SAP S/4HANA vývojáři, kteří se věnují úpravám zákaznického kódu pro SAP S/4HANA. Máme zkušenosti s převodem z vývojů a integrací třetích stran a tím zhodnocujeme dosavadní investice zákazníka do provozovaného systému. Jsme certifikováni pro AWS, MS Azure, VMware a SUSE Linux.

SAP S/4HANA transformace

Naši vývojáři používají metodiky SAP Activate určené pro transformaci SAP S/4HANA (Quick scan, Prototype, Productive conversion, Go-live and Hyper-Care, Long-Term Support).

Pro naše zákazníky zohledňujeme individuální přístup k přechodu na systém SAP S/4HANA s ohledem na jejich dosavadní investice a navrhujeme nejrychlejší a technologicky nejvyspělejší formu přechodu - BlueField Conversion, BrownFiled Conversion, GreenField Conversion, ERP Upgrade and move to HANA DB. Tento přístup umožňuje minimalizaci obchodní odstávky na naprosto nezbytné minimum – Near Zero Downtime certifikace.

SAP BTP zkušenosti a nástroje

Technologické zkušenosti s cloudovou platformou nabízející našim zákazníkům přednastavené aplikace a nástroje, které slouží k zefektivnění podnikových procesů s využitím moderních technologií. SAP BTP funguje jako Platform as a Service (PaaS).

V oblasti Databáze a data management se jedná o SAP HANA, SAP HANA Cloud, SAP Data Intelligence, SAP Master Data Governance, SAP Adoptive Server Enterprise. V oblasti Analytika jde o SAP Analytics Cloud, SAP Data Warehouse Cloud, SAP BusinessObjects BI, SAP Best Practices for analytics. Pro část Vývoj a integrace řešíme SAP Integration Suite, SAP Extension Suite a SAP Process Orchestration. Inteligentní technologie zahrnují SAP Intelligent Robotics Process Automation, SAP Conversational AI, SAP Internet of Things, SAP AI Business Services a SAP Ruum.

SAP Fiori aplikace

V cloudovém i on-premises prostředí jsme pro zákazníky vytvořili již více než 50 specializovaných aplikací. Máme zkušenosti v rámci customizace launchpadu, responzivního designu, lokalizace a využívaní metodologie SAP Fiori Design Guidelines. Tyto zkušenosti předáváme našim zákazníkům a pomáháme tím snížit časovou náročnost při návrhu řešení na základě již přednastavených aplikací a flow.

Zaměřujeme se na vývoj aplikací pro správu kmenových dat a finančních toků, logistiku a přehledy pohybu zboží, podporu projektového řízení, e-shopy atd. a to včetně mobilních aplikací, reporting, exporty a importy dat. Používáme technologie SAP BTP, SAP Neo, SAP Cloud Foundry, SAP web IDE, SAP Business application Studio, DB HANA, ABAP, SAP OData, SAP CDS, SAPUI5.

SAP BI technologie a řešení

Mezi typická řešení a výstupy, které nabízíme svým zákazníkům patří datové integrace a transformace, komplexní plánovací a reportingová řešení pro sledování KPIs, finančních ukazatelů a procesů, statický reporting pro seniorní management, interaktivní dashboardy pro usnadnění rozhodování v reálném čase, datové vrstvy, infrastruktura a školení vytvořené za účelem self-service reportingu pro střední management a komplexní na míru ušité aplikace, funkcionality a analytiky.

Na základě naší analýzy, nebo představ zákazníka, nabídneme nejvhodnější technologie pro dosažení cílů zákazníka jako jsou - SAP Analytics Cloud, SAP Business Objects (SAP Lumira, Web Intelligence), SAP Analysis for Microsoft Office a SAP Business Technology Platform.

SAP HCM služby

Silné zázemí centra HCM služeb nám umožňuje poskytovat služby v oblasti - HR Business poradentství, ROI, návrhy řešení, implementaci a podporu SAP HCM (Human Capital Management) a SAP SuccessFactors. Další služby jako překlad LCP, jejich implementaci včetně „dorovnání“, zpracováváme RZD, exekuce, nepřítomnosti apod. poskytujeme na přání zákazníka v součinnosti našim HCM týmem.

Jako nezbytnou součást přechodu na nové SAP S/4Hana řešení převádíme SAP HCM na SAP S/4HANA v rámci samotné konverze. Mezi klíčové služby patří také HR Business Process Outsourcing a bezpapírová personalistika, které oslovuje široké spektrum zákazníků SAP.

DMS OpenText

Společnost Sabris Consulting je lídrem v oblasti řešení Enterprise Content Managementu - SAP OpenText. Její divize ECM má bohaté zkušenosti v této oblasti, čerpající z velké zákaznické báze, mezi které patří jména jako Panasonic, Škoda Auto, Heineken, Net4Gas a další.

Pro naše zákazníky nabízíme nejkomplexnější řešení správy obsahu v podobě – ECM/DMS je core business OpenTextu (DMS, Records Management, archiv, Business Intelligence, Workflow, OCR, Output Management, Machine Learning a další.

DMS Sharepoint

Máme dlouholeté zkušenosti v oblasti implementace, konfigurace a optimalizace technologií Microsoft Sharepoint. Znalosti této DMS platformy nám umožňily vytvořit i vlastní řešení TreeINFO pro komplexní správu obsahu. Zahrnuje moduly systému správy dokumentů, řízení pracovních postupů, důvěryhodná archivace, OCR a další.

Naši noví zákazníci tak mohou profitovat z dlouhodobě ověřených postupů zapracovaných do tohoto řešení a zaměřit se tak na optimalizaci správy dokumentů, zajištění souladu s předpisy a zvýšení efektivity pracovních procesů.

Systémová podpora

Máme 20 let zkušeností v oblasti BC podpory a služeb. Postará se o vás 15členný tým vyškolených a certifikovaných BC specialistů. Jsme SAP PartnerEdge partnerem s PCoE certifikací pro poskytování "1st Level support" úrovně podpory a máme více než 100 podporovaných systémů v on-premise i cloudovém prostředí.

Chcete více informací?

Na těchto www stránkách používáme jen nutné cookies potřebné pro základní funkčnost webových stránek